„Młody Kraków 2.0”- „Wiosna Młodych”

„Młody Kraków 2.0”- „Wiosna Młodych”

10 kwietnia 2024r. odbyło się kolejne spotkanie przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego z SP 111 w ramach miejskiego programu „Młody Kraków 2.0”- „Wiosna Młodych”. Głównym celem działań ujętych w programie jest stworzenie warunków do aktywnego uczestnictwa młodzieży w życiu miasta oraz wzmocnienie u niej postaw zaangażowania obywatelskiego. Na podstawie programu realizowane sa przedsięwzięcia z różnych dziedzin.

Na dzisiejszym spotkaniu realizowani cele związane z działalnością samorządów uczniowskich w szkole oraz wspieranie samorządów uczniowskich w ramach programu # SU-w-ak., czyli Samorząd Uczniowski w akcji.

Podczas spotkania odbyła się krótka prelekcja dotycząca pracy i znaczenia samorządów uczniowskich w szkole podstawowej. Odbyły się też warsztaty dla opiekunów SU oraz dla młodzieży, przedstawicieli SU.

Opracowała

Małgorzata Tomczyk

opiekun Małego Samorządu Uczniowskiego

Skip to content