Sukcesy uczniów

KLASY 1-3

Konkurs kaligraficzny

I miejsce Liliana Adamczyk klasa 1a

II miejsce Aleksandra Nakielny klasa 1b

III miejsce Wiktoria Poudel klasa 1a

 

Międzyszkolny konkurs świetlicowy

Klasy I:
I miejsce: Liwia Poradzisz kl. I b , SP 49
Wyróżnienie: Bruno Buczek kl. I b, SP 67

Klasy II i III:
1 miejsce: Alicja Kolarz, kl. III b, SP 126
Wyróżnienie: Hanna Dzięgielewska, kl. III a, SP 67

Jury postanowiło wyróżnić prace namalowane przez:
Izę Gołdę z klasy I b i Antosia Gołdę z klasy III b ze SP 119.

 

Konkurs plastyczny Dni Ziemii 2021 “Przywróć naszą Ziemię”

  • LAUREAT Gabriela Górska kl. 3B

Konkurs organizowany w ramach obchodów Dni Ziemi przez Wydział Kształtowania Środowiska Urzędu Miasta Krakowa

 

Konkurs Polskiej Akademii Kosmicznej

  • LAUREAT Antoś Lisiecki kl.1B

 

Konkurs fotograficzny „Z książką Ci do twarzy”  org. Biblioteka Szkolna

  • I miejsce: Katarzyna Bajda kl. 3A
  • II miejsce: Milena Adamczyk kl. 1A
  • III miejsce: Janna Kenawy kl.3B  i Gaja Kenawy kl.1A

 

Konkurs “Kraków w moich słowach”

  • I miejsce: Olaf Adamczyk kl. IIB
  • II miejsce: Milena Adamczyk kl. IA
  • III miejsce: Gaya Kenawy kl. IA

 

Konkurs „Niepodległość w trudnych słowach”

  • I miejsce- Zuzanna Harasiuk kl.3B
  • II miejsce- Nela Tomasik kl.1B
  • III miejsce- Kornel Kołodziej kl.3B

Wyróżnienia:

  • Aleksandra Nakielny kl.1B
  • Helena Blicharz kl.3B
  • Gabriela Górska kl.3B
  • Dagna i Olaf Adamczyk rodzeństwo z kl. 2B i 5B

 

KLASY 4-8

Małopolski Konkurs Kuratoryjny z Języka Angielskiego

  • FINALISTA – Piotr Wysocki kl.8A

 

XVI Małopolskiego Konkursu Literackiego i Plastycznego pt. Jak smakuje przyjaźń?

  • FINALISTKA – Marysia Zabiegała  kl.4B

Konkurs “Klimat uwagi wart” zorganizowany przez Wydział Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Krakowa w ramach projektu „Zeroemisyjny Kraków”.

  • WYRÓŻNIENIE Aleksander Partyka kl.8B

 

Ogólnopolski Konkurs Biologiczny Galileo 2021

Klasy 5

Basia Śliwka 5a – 1 miejsce – Grawerowany Dyplom Laureata

Dagna Adamczyk 5b – 7 miejsce – Dyplom Laureata

Roksana Jancik 5a – 8 miejsce – Dyplom Laureata

Michał Szymański 5b – 11 miejsce – Dyplom Wyróżnienia

Klasy 6

Tomasz Putanowicz 6a – 7 miejsce – Dyplom Laureata

Gabriela Chwierut 6a – 9 miejsce – Dyplom Laureata

Filip Kocierz 6d – 10 miejsce – Dyplom Laureata

Kamila Węglowska 6c – 13 miejsce – Dyplom Wyróżnienia

Jacek Okularczyk 6d – 15 miejsce – Dyplom Wyróżnienia

Klasy 7

Aleksandra Tokarz 7d – 11 miejsce – Dyplom Wyróżnienia

 

Konkurs filmowy z języka angielskiego pt. Two minutes about me !

  • I miejsce  Estera Gabryel kl. 8 b
  • II miejsce ex aequo Amelia Hajkiewicz kl. 7 c ,Zuzanna Matuszek kl. 8 a
  • III miejsce ex aequo Jolanta Luchowska kl. 8a, Eryk Nowak kl. 8 a

WYRÓŻNIENIE:

  • Wojciech Grelecki kl. 6 a

 

Ogólnopolski Konkursu Nauk Przyrodniczych ŚWIETLIK

  • NAGRODA GŁÓWNA  Franciszek Bzowski kl.4B
  • WYRÓŻNIENIE Kacper Rzyczniak kl. 4B
  • WYRÓŻNIENIE  A. Czech kl.4B
  • NAGRODA  Aleksandra Tokarz kl.7D
  • WYRÓŻNIENIE  Gabriela Chwierut kl.6A

 

Konkurs informatyczny “Projekt kartki świątecznej w programie graficznym”

  • I miejsce – Zuzanna Stachańczyk kl.4C

 

Konkurs filmowy z języka niemieckiego “Zwei Minuten über mich”

  • I miejsce – Eryk Nowak kl.8A
  • II miejsce – Zuzanna Matuszek kl.8A
  • III miejsce – Julia Nędzka kl.8B

WYRÓŻNIENIA:

  • Carmen Olech kl.8B
  • Zuzanna Gieroń kl.8B
  • Emilia Szymik kl.8A

 

Konkurs “Czterech wspaniałych”  

W etapie szkolnym pierwsze miejsce zajęły ex aequo Jolanta Luchowska oraz Zuzanna Matuszek.

 

Konkurs plastyczny “Dzieci tworzą dla klimatu”

  • III miejsce – Michał Mizera kl.4B

Konkurs zorganizowany w ramach Krakowskiego Panelu Klimatycznego.

 

Międzynarodowego Konkursu Matematycznego KANGUR 2021

Najlepszy wynik w kategorii ŻACZEK:

  1. Bartosz  Ślusarek   kl.   II b

Najlepsze wyniki w kategorii MALUCH:

  1. Piotr Żabiński        kl.  IV c
  2. Kornel Kołodziej    kl. III b
  3. Tomasz Cygan      kl. III b

Najlepsze wyniki w kategorii BENIAMIN :

  1. Gabriela Chwierut    kl. VI a
  2. Bartosz Kwaśny       kl. VI b

Najlepszy wynik w kategorii KADET:

  1. Przemysław Kułach    kl. VII b

 

KONKURS MATEMATYCZNY „MISTRZ MATEMATYCZNY”

Wyniki konkursu:
I miejsce : Jakub Religa klasa 3b – 43 pkt
I miejsce : Piotr Sternik klasa 3b – 43 pkt
II miejsce – Maria Czech klasa 3a – 40 pkt
II miejsce – Zuzanna Harasiuk klasa 3b – 40 pkt
III miejsce – Tomasz Cygan klasa 3b – 37 pkt

Wyróżnienia:
Maja Śrutowska klasa 3a – 36 pkt
Adrianna Romejko klasa 3a – 35 pkt
Mikołaj Wadoń klasa 3a– 32 pkt

Skip to content