Projekt Dzień Ziemi 2024

Projekt Dzień Ziemi 2024

W marcu zaplanowano udział klas starszych w projekcie Dzień Ziemi 2024.

Każda klasa proszona była o przekazanie wybranych roślin do Zielonej Klasy. Do zagospodarowania większego terenu zielonego przy szkole. Zielona Klasa, która znajduje się z lewej strony szkoły miała z wiosną wzbogacić się o kolejne gatunki roślin. Ilość otrzymanych roślin przerosła wszystkich oczekiwania. Za wszystkie pieniądze przekazane od kilku klas, Radę Rodziców i rodziców uczniów i uczennic naszej szkoły udało się dodatkowo kupić gazony, płotki, bratki, pelargonie, kilkadziesiąt różnych gatunków krzewów i traw.

Z panią Tomczyk, Kosibą- Purgacz, we wsparciu wolontariuszy i przy ogromnej pomocy pana konserwatora i pań z obsługi sprawnie posadzono rośliny.

Za zaangażowanie wszystkim i z osobna bardzo dziękujemy

Agnieszka Korpak-Perzanowska – koordynatorka projektu

Skip to content