Zosia mała nauczycielka

Uczniowie z klasy 2a mieli przyjemność rozszerzania swojej wiedzy programistycznej poprzez testowanie nowych robotów edukacyjnych.

Zosia to jeden z nielicznych robotów, które posługują się kilkoma językami. Nie wymaga użycia tabletu oraz ma dostosowane ciekawe plansze, które zachęcają do odkrywania nowych przygód.

Praca z robotem nie stanowiła dla uczniów większych kłopotów – ponieważ nauka programowania towarzyszy im na co dzień – co pozwoliło na szybkie przejście do rozwiązywania wyzwań i odkrywania jego możliwości.

Dziękujemy firmie EDUKO za zorganizowanie tak ciekawej akcji dla uczniów przedszkoli i szkół.

Ze smutkiem przekazujemy Zosię dalej, ale wierzymy, że wkrótce zawita do Nas na stałe.

Teresa Smoleń