Zatorland klasy 1b

Zatorland klasy 1b

10 czerwca 2024 r. uczniowie klasy 1b mieli wyjechać na zaplanowaną wycieczkę do Zatoru i m.in. odwiedzić park dinozaurów. Ze względu na burze, które pojawiły się w prognozie pogody, wycieczka została odwołana. Spotkanie z prehistorycznym światem dinozaurów jednak odbyło się… w sali lekcyjnej i dostarczyło wiele fantastycznych przeżyć.
Podczas zajęć uczniowie przygotowywali imponującą planszę „Zatorlandu”, sami wymyślali, rysowali dinozaury oraz nadawali im nazwy. Rysunki były wyjątkowo różnorodne – od bardziej realistycznych, po kreatywne. Po zakończeniu pracy przyszedł czas na nadawanie nazw dinozaurom. Ostatnim etapem było złożenie całej planszy. Rysunki dinozaurów zostały starannie wycięte i umieszczone na dużych arkuszach szarego papieru.

Dzięki takim pracom uczniowie mogą rozwijać swoje pasje i umiejętności, jednocześnie ucząc się współpracy i odpowiedzialności za wspólne dzieło.
Wycieczka nie odbyła się, ale dzień pełen wrażeń zaliczony, a dobry humor pojawił się na twarzach.

 

Opracowała
Barbara Bartnik

 

Skip to content