Klasa 1b dla Mamy i Taty

Klasa 1b dla Mamy i Taty

Dnia 7 czerwca 2024 r. sala klasy 1b zamieniła się w miejsce pełne ciepła, radości i miłości.
Z okazji Dnia Mamy i Taty uczniowie przygotowali dla swoich rodziców wyjątkowe spotkanie.

Mali artyści zaprezentowali przygotowany specjalnie na tę okazję występ. Wiersze, piosenki
z pewną dozą humoru, ale też pełne miłości i wdzięczności, wzruszyły i rozbawiły rodziców.

Po części artystycznej przyszedł czas na integracyjną zabawę. Tym razem w działaniu byli rodzice.  Zadaniem, jakie mieli do wykonania było narysowanie portretu swojego dziecka. Śmiech i radosne rozmowy towarzyszyły temu twórczemu zadaniu, które stało się świetną okazją do wspólnej zabawy i wzajemnego poznawania się.

Każdy portret był unikalny, a niektóre przedstawienia okazały się prawdziwymi dziełami sztuki. Po zakończeniu rysowania dzieci i rodzice wspólnie podziwiali swoje prace, wymieniając się komplementami i zabawnymi komentarzami. Na koniec wszystkie portrety zostały zawieszone na specjalnej wystawie w klasie, tworząc piękną galerię dziecięcych uśmiechów, a później zabrane do domów na pamiątkę.

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców. Przy słodkich przekąskach i napojach wszyscy mieli okazję do dalszych rozmów i dzielenia się wrażeniami. Atmosfera była ciepła i rodzinna, a uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców potwierdzały, że spotkanie było udane.

 

Opracowała
Barbara Bartnik

Skip to content