Giełda Edukacyjna Szkół Ponadpodstawowych „Giełda Kariery”

Giełda Edukacyjna Szkół Ponadpodstawowych „Giełda Kariery”

W dniu 13 maja na terenie Szkoły Podstawowej nr 111 im. Wojska Polskiego w Krakowie odbyła się Giełda Edukacyjna Szkół Ponadpodstawowych pod hasłem „Giełda Kariery”. Uroczystego otwarcia przedsięwzięcia dokonała Pani Dyrektor Bernadetta Bochenek. Uczestnikami Giełdy byli uczniowie klas 7 i 8. W Giełdzie wzięło udział 14 Szkół Ponadpodstawowych z Krakowa i Wieliczki. Uczniowie Technikum z Zespołu Szkół  Zawodowych HTS zorganizowali pokaz musztry i akcji wojskowej. Giełdzie towarzyszyły warsztaty dla uczniów, podczas których przedstawiciele Szkół mieli możliwość przedstawienia swojej oferty edukacyjnej, przekazania informacji dotyczącej rekrutacji do Szkół Ponadpodstawowych. Przedsięwzięcie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak i wśród nauczycieli.

Wioletta Koper

Skip to content