Dzień tabliczki mnożenia

Dzień tabliczki mnożenia

Uczniowie klas 4-6 przygotowali piękne plakaty przypominające o Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, który w naszej szkole świętowaliśmy 1 października 2021.

Do współpracy zaangażowaliśmy uczniów klas 7-8. Przygotowali oni 9 różnych stanowisk związanych z tabliczką mnożenia. Na poszczególnych lekcjach uczniowie klas 3-6 rozwiązywali zadania – gry. Wszyscy byli zafascynowani różnorodnością zabaw i sympatyczną atmosferą.

Dodatkowo uczniowie klas 5 przeprowadzili w całej szkole egzamin na Eksperta tabliczki mnożenia. Nie tylko wśród uczniów klas 3-8, ale również wśród nauczycieli i pracowników szkoły. Po sprawdzeniu egzaminów zostały wręczone odznaki „Ekspertów tabliczki mnożenia”.

To był dzień pełen niespodzianek i niesamowitej zabawy. Dzieci utrwaliły tabliczkę mnożenia, ponieważ najlepsza jest nauka poprzez zabawę.

Skip to content