Wycieczka klasy VIa i VIb w Góry Świętokrzyskie

Wycieczka klasy VIa i VIb w Góry Świętokrzyskie

Na termin 8-10 kwietnia została zamówiona słoneczna pogoda. Nauczycielki Anna Adamczyk, Jola Piasecka i Agnieszka Korpak-Perzanowska zorganizowały wyjazd w Góry Świętokrzyskie. Udało się wszystkim bezpiecznie wejść na św. Krzyż. Zwiedziliśmy jaskinię na Kadzielni. Przenieśliśmy się w czasie do Skansenu Wsi Kieleckiej.Ciekawym punktem wyjazdu było zobaczenie ponad 500 letniego dębu Bartek. Wyjątkowym przeżyciem byl nocny spacer w lesie.Ciemna noc i odgłosy życia w lesie zostaną w pamięci niejednego ucznia. Na zakończenie zaplanowaliśmy naukę przez zabawę w Centrum Nauki da Vinci.

Trzy dni minęły, jak jeden dzień. Dziękujemy uczestnikom wyjazdu za dyscyplinę i życzliwą atmosferę. Kolejny wyjazd w tym składzie zaliczamy do bardzo udanych.

Opracowanie: Agnieszka Korpak-Perzanowska

Skip to content