Wycieczka do Krynicy klas szóstych

Wycieczka do Krynicy klas szóstych

W piątek 3 listopada klasy szóste wzięły udział w wycieczce krajoznawczej do Krynicy Zdrój. Chociaż pogoda niezbyt dopisała to humory panowały wyśmienite. Droga minęła nam dość szybko i po przyjeździe na miejsce (Krynica – Słotwiny) wyruszyliśmy pieszo w kierunku naszej pierwszej atrakcji – Wieży Widokowej.W czasie marszu podziwialiśmy piękny krajobraz jesiennych lasów. Sama Wieża widokowa to nie lada wyzwanie dla każdego turysty. Warto spróbować choć raz wejść na taką wysoką drewnianą konstrukcję. Wrażenia bezcenne. Następnie spacerowaliśmy po centrum Krynicy Zdrój, poznając historie ważnych osób dla życia kulturalnego miasta. Zwiedzaliśmy Pijalnię Wód Uzdrowiskowych, gdzie mogliśmy spróbować właściwości wód leczniczych. Powrót do Krakowa minął nam równie szybko i w wesołej atmosferze. Polecamy wszystkim odwiedzić Krynicę:)

Opracowanie: Anna Adamczyk

Skip to content