Konkurs Plastyczny  „NASZA RODZINA DAJE ŚWIADECTWO WIERZE”

Konkurs Plastyczny „NASZA RODZINA DAJE ŚWIADECTWO WIERZE”

Dnia 1 października 2023 został rozstrzygnięty coroczny Konkurs Plastyczny organizowany podczas Familiady w Sanktuarium Najświętszej Rodziny na Nowym Bieżanowie. Dwunastu uczniów z naszej szkoły  wykonało prace  przedstawiające tegoroczny temat Konkursu „NASZA RODZINA DAJE ŚWIADECTWO WIERZE”.  Komisja spośród 32 prac wybrała  laureatów, wśród nich znalazło się  5 uczennic z SP nr 111 w Krakowie. W kategorii wiekowej klasy 1-4  Anna Bisikiewicz z kl. 2 zajęła II miejsce,  Lilianna Majewska z kl. 2b otrzymała Wyróżnienie.  Natomiast w kategorii klas 5-8 Emilia Kuzera z klasy 6a zajęła I miejsce, Maria Czech z klasy 6a zajęła III miejsce, Helena Matoga z kl. 5a otrzymała Wyróżnienie. Gratulujemy!

Skip to content