Michalicki Festiwal Mocy

Michalicki Festiwal Mocy

W dniach 15-17 września 2023 r. uczennice klasy 7b pod opieką s. Pauliny Wojdyła wzięły udział w Michalickim Festiwalu Mocy, który odbył się w Miejscu Piastowym. Tegoroczne Spotkanie Młodych skupiało się wokół tematu  walki duchowej i  zagrożeń z jakimi musi się mierzyć współczesna młodzież. Swoim świadectwem wiary i duchowych zmagań podzielił się z młodymi Mistrz Świata w boksie Tomasz Adamek, a także przedstawiciele polskiej sceny muzycznej: Mateusz Ziółko, zespół niemaGOtu, raper Tau. Młodzi zgromadzeni na Festiwalu mogli doświadczyć wspólnoty żywego Kościoła i radosnego przeżywania wiary.  Zanim powróciłyśmy do Krakowa, miałyśmy możliwość zwiedzenia Muzeum Misyjnego znajdującego się w Domu Generalnym Sióstr Michalitek w Miejscu Piastowym.

Opracowanie: s. Paulina Wojdyła

Skip to content