XX Krakowski Konkurs Recytatorski

XX Krakowski Konkurs Recytatorski

Wybrani uczniowie z klas I-VI reprezentowali naszą Szkołę na XX Krakowskim Konkursie Recytatorskim. Podczas eliminacji rejonowych wyłoniono do kolejnego etapu uczennicę klasy 2a – Łucję Sobierską oraz ucznia Adriana Jarka z klasy 6a. Na przesłuchanie finałowe zakwalifikowała się Łucja- gdzie po zaprezentowaniu swoich umiejętności w recytacji fragmentu prozy oraz poezji została doceniona przez jury i nagrodzona wysokim II miejscem. Gratulujemy Łucji oraz Adrianowi ale także pozostałym reprezentantom. Cieszy Nas, że Łucja, Adrian, Piotr, Janna, Bartosz oraz Antoni a także osoby zaangażowane w ich przygotowanie zechciały poświęcić swój czas i włożyć w to tak wiele serca.

Gratulujemy i dziękujemy!

Teresa Smoleń

Skip to content