Tanecznym krokiem

Tanecznym krokiem

W klasie 2a odbyła się niezwykła lekcja koleżeńska poprowadzona przez Wiktora Gawędę – ucznia klasy 8d.

Wiktor opowiedział swoim młodszym kolegom i koleżankom o tym jak przebiegała jego ścieżka w rozwoju kariery tanecznej. Prezentacja poparta była wieloma zdjęciami ale przede wszystkim bogata była w przykłady odnoszące się do życia Wiktora i jego doświadczeń opisujących jakie są zalety wynikające z rozwoju sportowego, ale także jakie mogą pojawiać się utrudnienia.

Dodatkowo Wiktor poprowadził  z uczniami krótki kurs taneczny i nauczył kroków do Czaczy i Samby – było prawdziwie karnawałowo!

Bardzo cieszy mnie gdy uczniowie chcą dzielić się swoimi pasjami a jeszcze bardziej gdy robią to w tak bezinteresowny i otwarty sposób – pokazując, że sport i aktywność ruchowa ma wiele wymiarów i daje tyle radości – chociaż nie jest to łatwa droga!

Dziękuję Wiktorze!

Teresa Smoleń

Skip to content