Zawody w ergometrach wioślarskich

Zawody w ergometrach wioślarskich

Październik jest miesiącem, w którym od kilku lat startujemy w zawodach na ergometrach wioślarskich, organizowanych przez klub sportowy AZS AWF Kraków i Szkołę Podstawową nr 26 w Krakowie.
Tegoroczna edycja będzie obejmować będzie cykl zawodów, w których trzykrotnie rywalizować będą zaproszone sztafety szkół podstawowych z Dzielnicy Podgórze.
Po pierwszych zmaganiach zajmujemy bardzo dobre II miejsce. W zawodach wzięły udział zespoły szkół: SP26, SP29, SP32, SP40. Nasza reprezentacja od początku grudnia zaczyna przygotowania do kolejnego startu. Tak, jak w poprzednich latach chcemy powalczyć o najwyższy stopień podium.
W zawodach wystąpili: Patrycja Janczarska, Joanna Kułach, Alina Orlova, Oliwia Wójcik oraz Mikołaj Kowalski (nagrodzony za najlepszy wynik w sztafetach chłopców), Tomasz Putanowicz, Jakub Potok, Kamil Stachura-Michalski. Trenerem drużyny jest p. Marceli Gabryel.
Gratulujemy! Życzymy kolejnych sukcesów!

Pozdrawiam
Marceli Gabryel

Skip to content