Muzyczne spotkanie z Bum Bum Rurkami w klasach 1-3

Muzyczne spotkanie z Bum Bum Rurkami w klasach 1-3

Uczniowie klas 1-3 mieli przyjemność wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Pana Dawida Gacka, który od wielu lat prowadzi warsztaty
z dziećmi, ale nie tylko, bo szkoli także nauczycieli w całej Polsce i szerzy idee aktywnego uczenia muzyki poprzez wykorzystanie m.in. innowacyjnych instrumentów jakimi są bum bum rurki ale także dzwonki a wszystko to w oparciu o metodę Chroma Notes (kolorowe nuty).
Warsztaty łączą w sobie aktywności taneczne, sportowe a także ćwiczą pamięć i wyobraźnie przez co poznają podstawowe elementy muzyczne, uczą się gra proste melodie a wszystko to w atmosferze wspólnej zabawy w której każde dziecko ma okazję grać i muzykować.
Bardzo dziękujemy za to fantastyczne spotkanie i do zobaczenia!

Teresa Smoleń

Skip to content