11 LISTOPADA UCZNIOWIE  SP 111 ŚPIEWAJĄ HYMN NA RYNKU KRAKOWSKIM

11 LISTOPADA UCZNIOWIE SP 111 ŚPIEWAJĄ HYMN NA RYNKU KRAKOWSKIM

11 listopada wieczorem 25 uczniów z klas 1-3 pod opieką nauczycielek: Barbary Bartnik i Katarzyny Tomiak  oraz rodziców spotkało się na rynku krakowskim, by wspólnie z mieszkańcami miasta uczestniczyć w obchodach Święta Niepodległości. Uczniowie z nauczycielkami mieli możliwość zaśpiewać ze sceny piosenkę  “Łączko, łączko”, której to dzieci nauczyły się podczas warsztatów,  a następnie wraz ze wszystkimi odśpiewać uroczyście hymn Polski. 

Śpiew to efekt udziału uczniów naszej szkoły w warsztatach “Rozśpiewana Szkoła”, które odbyły się pod patronatem Biblioteki Piosenki Polskiej. Dzięki udziale w zajęciach dzieci miały możliwość poznania najważniejszych patriotycznych pieśni polskich wraz z ich historią. 


 Opracowały:
 Barbara Bartnik
Katarzyna Tomiak

Skip to content