Dzień  Chłopaka w świetlicy szkolnej w grupie 4

Dzień Chłopaka w świetlicy szkolnej w grupie 4

W dniu 30 września b.r. dla chłopców uczęszczających do świetlicy szkolnej do grupy 4 wychowawczyni wraz z dziewczynkami zorganizowały Dzień Chłopaka. Zabawa rozpoczęła się od złożenia życzeń wszystkim naszym wspaniałym chłopcom.

Radość i uśmiech na twarzach uczniów wzbudziły zabawy ruchowe w których chłopcy musieli wykazać się sprytem, wytrwałością i poczuciem rytmu. Zostały przygotowane następujące zabawy i konkursy : próba powagi (zachowanie kamiennej twarzy na widok rozśmieszających ich dziewczynek), gorące krzesło, konkurs sportowy w którym chłopcy musieli wykonać 10 przysiadów, 5 pompek i 10 wyskoków obunóż,  konkurs taneczny do muzyki Just Dance. Mistrzem tańca został Krzysiu Szostek z klasy II b.
Wszyscy wspaniale się bawili, panowała radosna atmosfera.

Na zakończenie wspaniałej zabawy wychowawczyni wręczyła wszystkim chłopakom Dyplom  i słodycze, natomiast dziewczynkom  słodki upominek za ich wkład w przygotowania kolegom ich święta.

wychowawca Wioletta Koper

 

Skip to content