Rozstrzygnięcie konkursów szkolnych

Rozstrzygnięcie konkursów szkolnych

3 lutego 2022r. w naszej Szkole odbyło się rozdanie nagród z dwóch konkursów szkolnych. Było to Rodzinne Dyktando Ortograficzne oraz konkurs na najpiękniejszą bombkę świąteczną.

W dyktandzie rodzinnym uczniowie wraz z rodzicami mierzyli się z trudnym tekstem pełnym pułapek ortograficznych oraz interpunkcyjnych. Wszystkim uczestnikom poszło bardzo dobrze, a oto lista laureatów:

I miejsce w klasach pierwszych zajął Filip Tokarz wraz z mamą

I miejsce w klasach drugich zająć Antoni Lisiecki wraz z mamą

I miejsce w klasach trzecich zajął Olaf Adamczyk wraz z mamą

 

Konkurs na bożonarodzeniową bombkę odbywał się jeszcze przed świętami. W konkursie wzięło udział bardzo wielu utalentowanych uczniów oraz uczennic z klas młodszych. Wszystkie prace prezentowały się fantastycznie i ozdabiały nasz korytarz tworząc nastrój świąteczny. Jury wyłoniło następujących zwycięzców:

I miejsce zajęły Gaja Chwierut oraz Sara Rybicka

II miejsce zajęli Natalia Borejczuk oraz Filip Tokarz

III miejsce zajęła Lilana Bachula

 

Bardzo dziękujemy za udziały w konkursach i życzymy sukcesów w następnych.

Zespół edukacji wczesnoszkolnej

Skip to content