ZBIÓRKA KARMY DLA OPUSZCZONYYCH PSÓW I KOTÓW Z UKRAINY

ZBIÓRKA KARMY DLA OPUSZCZONYYCH PSÓW I KOTÓW Z UKRAINY

Uczennice ze Szkolnego Koła Wolontariatu Natalia Adamczyk, Zuzanna Czerw, Nina Nowak i Wiktoria Solecka zaangażowały się w zorganizowanie szybkiej zbiórki darów dla psów i kotów z Kijowa. Zwierzęta te w obecnej chwili są w bardzo trudnej sytuacji. Chodziło o to, aby zdążyć przed feriami.
Wszystkim uczniom, uczennicom ,oraz pracownikom szkoły bardzo dziękujemy za przyniesioną karmę, legowiska i smycze. Wydawałoby się, że trzy dni zbiórki to za mało. W efekcie okazało się, że akcja nagłośniona przez wolontariuszki zakończyła się sukcesem.

Cieszymy się, że w naszej szkole udało się wspólnymi siłami zrobić coś dobrego dla bezdomnych czworonogów.
Dziękujemy !

Agnieszka Korpak-Perzanowska

Skip to content