Zdobywamy medale i pamiątkowe puchary w III Memoriale im. Majora Zygmunta Urbana

Zdobywamy medale i pamiątkowe puchary w III Memoriale im. Majora Zygmunta Urbana

Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w kolejnej edycji Memoriału Majora Zygmunta Urbana, którego organizatorem było XXV Liceum Ogólnokształcące w Krakowie. Po raz kolejny pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony zdobywając I miejsce w turnieju siatkarskim i II miejsce w turnieju strzeleckim.
W piłce siatkowej naszą szkołę reprezentowali: Maria Czech, Maja Śrutowska, Zuzanna  Augustyn, Zofia Rożek, Aleksander Turek, Sebastian Jasek, Filip Ibek, Tomasz Kowalski.
W zawodach strzeleckich wystąpili: Bartosz Wiła, Jan Przerwa oraz Aleksandra Zgarda. Zawody odbywały się na strzelnicy XXV LO, wyposażonej w najnowszy sprzęt obsługujący broń laserową. Bardzo dobry występ zanotował Bartosz Wiła, który w punktacji indywidualnej zdobył III miejsce.
Wszystkim naszym reprezentantom składamy serdeczne gratulacje!!!

Marceli Gabryel

Skip to content