PAWEŁ KOWAL ART dla uczniów klasy 4b

PAWEŁ KOWAL ART dla uczniów klasy 4b

PAWEŁ KOWAL ART dla uczniów klasy 4b

26 września 2023 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne dla chętnych uczniów klasy 4b, prowadzone przez Pana Pawła Kowala, artystę i malarza z zamiłowania, a inżyniera z zawodu. Warsztaty powinny były się odbyć w minionym czerwcu, ale nie zawsze wszystko jest możliwe…

Podczas spotkania Pan Paweł dzielił się swoją pasją i zachęcał do poszukiwania własnych.
Pokazał, jak z prostych kresek i innych nieskomplikowanych kształtów stworzyć ciekawy obraz. Wszystkich zaprosił do narysowania suchymi pastelami wakacyjnych  wspomnień. Inspirował, dawał wskazówki, jak wzbogacić pracę, ale za nikogo niczego nie narysował. Na koniec omówił z uczniami pastelowe obrazy i wskazał mocne strony.

Uczniowie ciekawi byli warsztatu Pana Pawła Kowala, dopytywali, poprosili o pokazanie prac.
To było bardzo udane spotkanie. Dowiodło, że młodzi ludzie szukają inspiracji.

Dziękujemy za bezpłatne przeprowadzenie tak ciekawego warsztatu oraz za dostarczenie wszystkich potrzebnych materiałów dla uczniów.

Poniżej link do strony artysty

https://pawelkowal.art/

 

                                                                             Opracowała Barbara Bartnik

Skip to content