Podziękowanie za festyn

Podziękowanie za festyn

W sobotę 23 września na terenie naszej Szkoły odbył się Szkolny Festyn „ W zdrowym ciele zdrowy duch”. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej – uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników obsługi, oraz zaproszonych gości udało się przygotować wiele ciekawych propozycji na wspólną zabawę.

Na przybyłych gości czekało mnóstwo atrakcji. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się te najsmaczniejsze. Na złoty medal spisali się nasi Rodzice, dzięki którym każdy mógł posilić się pysznymi wyrobami kulinarnymi.

Tego dnia można było usłyszeć i podziwiać wiele występów wokalnych i tanecznych uczniów naszej szkoły, wziąć udział w rozgrywkach sportowych, czy uczestniczyć w zajęciach przygotowanych przez animatorów prowadzących dodatkowe zajęcia na terenie naszej placówki. Na naszym festynie miło było nam gościć przedstawicieli Wojska Polskiego oraz Straży Pożarnej, którzy zaprezentowali swój sprzęt oraz pokaz wozu strażackiego.

Dobra muzyka, ludzie pełni energii i pozytywnego nastawienia, mnóstwo atrakcji i dobra zabawa to  gwarancja na udany Festyn Szkolny.  Pragniemy podziękować wszystkim, którzy włączyli się  w  organizację tego Festynu: Rodzicom naszych uczniów, Rodzicom naszych absolwentów oraz absolwentom na których zawsze możemy liczyć, uczniom,  wszystkim gościom dzięki których współpracy i zaangażowaniu możliwa była organizacja tego pięknego wydarzenia.

Dziękujemy

Skip to content