Z WIZYTĄ W ZESPOLE SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-MEDIALNYCH

Z WIZYTĄ W ZESPOLE SZKÓŁ POLIGRAFICZNO-MEDIALNYCH

Uczniowie klas 8 naszej szkoły w ramach projektu „Rajd po fach” gościli w Zespole Szkół Poligraficzno-Medialnych w Krakowie.

Podczas wizyty w szkole uczniowie uczestniczyli w warsztatach z fotografem, na których poznawali pracę fotografa. Mogli również sami sprawdzić swoje umiejętności w trakcie robienia zdjęć sobie nawzajem. Podczas warsztatu z mediów uczniowie poznawali pracę reżysera w trakcie których sami zaprojektowali animację. Młodzież wykazała swoje umiejętności i zdolności plastyczno-techniczne podczas robienia kubików z kartek w trakcie wizyty w pracowni introligatorskiej.

Doradca zawodowy przybliżył uczniom ofertę edukacyjną szkoły, omówił zasady rekrutacji i warunki przyjęcia do szkoły. Wizyta w Zespole Szkół Poligraficzno-Medialnych cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów.

Wioletta Koper – nauczyciel doradztwa zawodowego

Skip to content