UCZNIOWIE 8 KLAS NA FESTIWALU ZAWODÓW 2023

UCZNIOWIE 8 KLAS NA FESTIWALU ZAWODÓW 2023

Festiwal Zawodów to targi małopolskiej edukacji zawodów, w których udział wzięło ponad 80 szkół, służby mundurowe, pracodawcy oraz doradcy zawodowi.
Ósmoklasiści wybierający swoją dalszą ścieżkę edukacyjną mieli możliwość zapoznania się  z ofertami edukacyjnymi szkół ponadpodstawowych, porozmawiać ze starszymi kolegami uczącymi się  różnych zawodów. Uczniowie naszej szkoły uczestniczący w Festiwalu Zawodów otrzymali ulotki informacyjne szkół ponadpodstawowych dotyczące kierunków kształcenia, uzyskali informacje na temat warunków przyjęcia do szkół, zasad rekrutacji. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów jak  i nauczycieli.

Wioletta Koper- nauczyciel doradztwa zawodowego

Skip to content