POCZTA WALENTYNKOWA W KLASACH 1-3

POCZTA WALENTYNKOWA W KLASACH 1-3

Dnia 14 lutego W Dniu Świętego Walentego, każdy obdarowuje uczuciem bliskie osoby.
Jest to  święto zakochanych, którego tradycje sięgają czasów starożytnego Rzymu. W Polsce walentynki obchodzi się od lat 90. tych XX wieku. Ideą tego dnia jest świętowanie miłości oraz okazywanie sobie sympatii i życzliwości poprzez obdarowywanie się słodkościami, upominkami, oraz  kartkami walentynkowymi.

W klasach 1-3 świętujemy ten Dzień  poprzez obdarowanie koleżanek, kolegów i nauczycieli karteczkami walentynkowymi. Uczniowie mieli możliwość wrzucania karteczek do tajemniczej skrzynki – POCZTY WALENTYNKOWEJ.  W Dniu Świętego Walentego karteczki zostały podzielone według klas i wręczone  osobom do których były one skierowane.
Sporządziła : Wioletta Koper

Skip to content