Spotkanie klasy 3b z Hiszpanią i Łotwą

Spotkanie klasy 3b z Hiszpanią i Łotwą

W grudniu, tuż, przed świętami Bożego Narodzenia  w ramach projektu e-Twinning „Eat and move in Europe” klasa 3b pod opieką wychowawczyni pani Barbary Bartnik spotkała się wirtualnie z partnerskimi klasami. W projekcie biorą udział szkoły z Francji, Włoch, Hiszpanii, Łotwy, Turcji i SP111 z Polski. Projekt ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia, zachęcanie do codziennego ruchu i zdrowego odżywiania, zawierającego wiele warzyw i owoców.
Uczniowie połączyli się ze sobą pierwszy raz, by poznać się i złożyć sobie życzenia świąteczne. Każda z klas przygotowała piosenkę, którą dedykowała pozostałym partnerom.
W styczniu kolejne działania projektowe, tym razem wymiana zdrowych przepisów i przygotowanie zgodnie z nimi potraw.

 Opracowała

 Barbara Bartnik

Skip to content