Apel klas młodszych z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Apel klas młodszych z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dnia 9 listopada 2022r uczniowie klas młodszych uczestniczyli w apelu, poświęconym 104 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Organizatorem spotkania byli uczniowie klasy 2B, którzy w kilku słowach przedstawili drogę Polski do wolności , zaprezentowali wiersze związane z niepodległością. Na koniec zaprosili wszystkich zgromadzonych na apelu uczniów oraz zaproszonych gości do wspólnego śpiewania kilku pieśni patriotycznych. Wszyscy otrzymali biało-czerwone naklejki i chorągiewki.

Była to bardzo podniosła a jednocześnie radosna uroczystość. Wszystkim uczniom klasy 2B -serdecznie dziękuję!!

Grażyna Grodzińska

Skip to content