Konkurs Pięknego Czytania uczniów klas 1-3

Zapraszamy do udziału w Konkursie Pięknego Czytania uczniów klas 1-3 uczestniczących w zajęciach świetlicowych.
Konkurs odbędzie się w 28.10.2022 r. (piątek) I etap, 4.11.2022 r. (piątek) II etap

WYNIKI KONKURSU PIĘKNEGO CZYTANIA  ZORGANIZOWANEGO PRZEZ ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ

W dniu  28 października b.r. w świetlicy szkolnej odbył się I etap Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów klas I –III. Do II etapu Konkursu Pięknego Czytania przeszło  17 uczniów.
W dniu 4 listopada b.r. w świetlicy szkolnej odbył się II etap Konkursu Pięknego Czytania dla uczniów klas I-III.  Uczniowie mieli za zadanie przeczytać fragment tekstu przygotowanego przez nauczyciela. Komisja konkursowa oceniała płynność czytania, oraz interpretację tekstu. Wszyscy Uczniowie bardzo ładnie zaprezentowali swoje umiejętności .

Komisja w składzie: Wioletta Koper i Mariola Radwańska przyznały Uczniom następujące miejsca:

Klasy I:

I miejsce – Lidia Reszpondek  kl. I A
I miejsce – Anna Bisikiewicz kl. I B
II miejsce  – Michał Czyrnek kl. I A

I miejsce – Błażej Wadoń  kl. II B
I miejsce – Krzysztof Szostek kl. II B
II miejsce  – Akeksandra Massini kl. II A

Wyróżnienia :

Jakub Jakubowski kl. I A,
Joanna Błońska kl. I A,
Kamil Borejczuk kl. I B,
Władysław Tabor kl. I B,
Michał Kamiński kl. II A,
Tobiasz Czech kl. II B,
Zofia Pala kl. II B,
Eryk Sitarz kl. II B,
Cherkashyna Vasilisa kl. III A
Emilia Jałocha kl. III A

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych wygranych w konkursach szkolnych.
Nagrody zostaną wręczone podczas apelu szkolnego podsumowującego I półrocze roku szkolnego 2022/2023

Regulamin Konkursu Pięknego Czytania

Wioletta Koper – nauczyciel, wychowawca grupy4