Puchar i zwycięstwo w zawodach wioślarstwa halowego

Wyścigi  na profesjonalnych ergometrach wioślarskich stają się powoli naszą sportową specjalnością. Przystępujemy do nich już od dawna, zawsze z wielkimi sukcesami. Nie inaczej było w ubiegły piątek, 8 kwietnia. W tym dniu bowiem odbyła się kolejna edycja  Otwartych Mistrzostw Podgórza. Na zawody stawiły się szkoły: SP26, SP29, SP124, SP155 oraz nasza SP111-tka.
Do zawodów przystąpiły ośmioosobowe sztafety złożone z 4 dziewcząt i 4 chłopców, które rywalizowały na dystansie 500m. To „wymagający” dystans, szybko wyczerpujący każdego zawodnika zaangażowanego w wyścig.
Końcowy rezultat zależał od łącznego czasu całej startującej drużyny.
Nasza reprezentacja, silna jak co roku, dobrze przygotowana, zwyciężyła!!!
Po raz kolejny przywozimy do szkoły dyplom za zdobycie I miejsca oraz piękny pamiątkowy puchar.
Medalami wyróżniono również indywidualne osiągnięcia zawodniczek i zawodników. Najlepszy czas i złoty medal zdobyła nasza zawodniczka- Zuzanna Skwarek. Brąz za trzeci wynik wśród chłopców ponownie zdobył nasz reprezentant- Mariusz Wilk.
Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi!!!! Brawo!!!
Zwycięski zespół tworzyli:
1. Patrycja Janczarska