Zdobywamy brązowy medal w turnieju koszykarskim!

Zdobywamy brązowy medal w turnieju koszykarskim!

21 października 2021 roku na terenie Klubu Sportowego „Korona” przy ul. Kalwaryjskiej odbył się kolejny turniej koszykówki szkół podstawowych, którego organizatorem była Straż Miejska oraz Szkoła Podstawowa nr 29 w Krakowie. Nasza reprezentacja przystąpiła do rywalizacji w składzie: Michał Kusy, Daniel Chejdysz, Mateusz Zębala, Mariusz Wilk, Adrian Krygowski, Wojciech Jurowski, Batłomiej Łopata, Oliwier Kurek.Po zaciętych meczach grupowych uzyskaliśmy awans do finałów. Tam rozegraliśmy fascynujący mecz o 3 miejsce, który wygraliśmy!!!!Składamy gratulacje  wszystkim zawodnikom oraz opiekunowi,  p. Marcelemu Gabryelowi, który z pełnym zaangażowaniem dopingował i wspierał nasz zespół.

Skip to content