Zdobywamy I miejsce w turnieju piłki nożnej

Zdobywamy I miejsce w turnieju piłki nożnej

Mamy TO!!!
Zdobywamy I miejsce w turnieju piłki nożnej szkół podstawowych w ramach akcji „Bezpieczny Kraków”

W piątek, 8 października nasza szkolna reprezentacja piłkarska wzięła udział w „Turnieju piłki nożnej szkół podstawowych dla klas VII-VIII”, zorganizowanym przez Straż Miejską Miasta Krakowa i Szkołę Podstawową nr 162 w Krakowie. W tej sportowej imprezie wzięło udział 7 drużyn z krakowskich szkół podstawowych. Zawody odbyły się na boisku „Orlik” należącym do Szkoły Podstawowej nr 162, gospodarza turnieju.
Piłkarskie zmagania toczyły się systemem „każdy z każdym”, mecz trwał 10 minut, w skład zespołu wchodziło 6 zawodników (w tym bramkarz). Nie zabrakło również profesjonalnego sędziego, który bardzo obiektywnie wykonywał swoje zadania.
Drużyna „111-tki” rozpoczęła turniej od porażki z reprezentacją SP 27, faworyzowanym przez wszystkich obecnych do końcowego zwycięstwa. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0:2, na korzyść naszych przeciwników.
Po porażce i dobrej mobilizacji zawodników przez trenera, opiekuna, p. Gabryela zespół rozpoczął zwycięską passę, aż do końca turnieju. Nasza drużyna pokonała wszystkie pozostałe reprezentacje, i mimo 1 porażki, dzięki lepszemu bilansowi bramek wygrała całą sportową imprezę. W nagrodę każdy z zawodników otrzymał nagrodę rzeczową, małe, słodkie „co nieco”, a kapitan odebrał od organizatora pamiątkowy dyplom.
Składamy gratulacje!

Zwycięski zespół reprezentowali:
1.Daniel Chejdysz (kapitan drużyny)
2. Bartłomiej Łopata
3. Karol Rusinek
4. Bartosz Matląg
5. Wojciech Jurowski
6. Mariusz Wilk
7. Eryk Młynarski (bramkarz)
8. Mateusz Zębala.

Skip to content