Zielona szkoła klasy 2b

W dniach 23-27 września uczniowie klasy 2b pod opieką wychowawczyni pani Barbary Bartnik i drugiej nauczycielki Pani Jolanty Piaseckiej spędzili czas na tzw. zielonej szkole w ośrodku Jordanova w Gołkowicach Górnych.

Dzieci nie tylko świetnie bawiły się, ale także rozwijały swoje umiejętności społeczne i wzmacniały współpracę grupie. Uczniowie korzystali z atrakcji ośrodka, położonego wśród drzew, a dopisująca pogoda niemal zmuszała do spędzania wielu godzin dziennie na świeżym powietrzu. Była dyskoteka, hala sportowa, boisko i plac zabaw. Była też wyprawa do lokalnego sklepu na lody lub inne smakołyki. W trakcie pobytu uczniowie w ramach warsztatów wykonali pamiątkowe obrazy, do których wykorzystali zebrane dary natury.

W czwartek 26 września odwiedziliśmy Labiland – Rodzinny Park Rozrywki, miejsce pełne niespodzianek i różnego rodzaju zabaw. Wszyscy z uśmiechem korzystali z atrakcji- dmuchanej zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, linowego toru przeszkód, tyrolki i innych.

Ostatni wieczór wszyscy spędziliśmy przy ognisku, śpiewie i zabawach.

Czas w Jordanovej był czasem pełnym uśmiechu, nauki i przygód, które jeszcze bardziej zintegrowały zespół klasowy. Żal było wracać…

opracowała
Barbara Bartnik