Festyn Szkolny „W zdrowym ciele zdrowy duch”

W sobotę, 21 września, na terenach zielonych naszej szkoły odbył się festyn pod hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch”. Wydarzenie zainaugurowała Pani dyrektor Bernadetta Bochenek, która serdecznie przywitała wszystkich uczestników i życzyła wspaniałej zabawy.

Podczas festynu, uczniowie, rodzice oraz nauczyciele zaangażowali się w organizację ogromnego kiermaszu, na którym można było znaleźć różnorodne smakołyki, rękodzieła oraz upominki przygotowane przez poszczególne klasy. Równolegle odbywały się gry i zabawy, które przyciągały zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. Na scenie występowały dzieci, prezentując swoje talenty taneczne, wokalne i artystyczne, a także niektórzy nauczyciele, którzy również podjęli wyzwanie wystąpienia przed publicznością. Atmosferę umilała muzyka na żywo, a cała impreza była prowadzona przez grupę muzyczną Yamaha.

Kulminacją festynu było rozstrzygnięcie szkolnej loterii, w której główną nagrodę wręczyła Pani dyrektor. Festyn zakończył się wspólnymi podziękowaniami i zaproszeniem na kolejną edycję.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę, która na długo pozostanie w naszej pamięci!

Pełna relacja, i więcej zdjęć dzięki uprzejmości  kbart Krzysztof Barntik znajdziecie tutaj 🙂