5B świętuje Dzień Dziecka w Parku Linowym

5B świętuje Dzień Dziecka w Parku Linowym

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka klasa 5b udała się do Parku Linowego w Krakowie-Pychowicach. Uczniowie mieli okazję wykazać się nie lada odwagą pokonując przeszkody zawieszone kilka metrów nad ziemią. Trasa była naprawdę wymagająca i męcząca. Dzieci wzajemnie się dopingowały oraz motywowały do pokonywania własnych słabości. Nie wszystkim to jednak wystarczyło. Amatorzy mocnych wrażeń skorzystali z tyrolki o długości 200 metrów zawieszonej nad malowniczym stawem. Kto się jeszcze nie zmęczył mógł pograć w siatkówkę, piłkę nożną lub poskakać na trampolinach.
Nikt się nie nudził, a na koniec każdy z uczniów posilił się kiełbaską z grilla, aby mieć siłę wrócić do domu.
To był naprawdę super dzień !
Małgorzata Korus

Skip to content