ZIELONA SZKOŁA KLASY 2b

ZIELONA SZKOŁA KLASY 2b

Klasa 2 b pod opieką wychowawczyni pani Barbary Bartnik w ostatnich dniach maja spędziła pięć dni na tzw. „zielonej szkole” w uroczym miejscu w Gołkowicach Górnych. Uczniowie wraz z opieką mieszkali w drewnianych domkach, wśród drzew, śpiewających ptaków i szumu strumyka. Polana pomiędzy domkami była miejscem zabaw, porannej gimnastyki i edukacji. Od poniedziałku do piątku bardzo wiele się wydarzyło. Uczniowie wzięli udział w wielu konkursach, zawodach sportowych, dyskotece, odbyli wycieczkę do ciekawego parku rozrywki „Labiland”, a pobyt zakończyli wspaniałym ogniskiem. Dzieciom udało się  również przygotować prezenty dla mam -deseczki wykonane techniką decoupage, Pogoda i humory dopisywały od samego początku. Nie mogło być inaczej w takiej drużynie. Klasa 2b dziękuje opiekunom, którzy towarzyszyli w tej wyprawie i dzięki którym wyjazd był możliwy- Pani Kasi, Pani Danusi, Panu Mirkowi i Panu Januszowi.

Barbara Bartnik

Skip to content