Wirtualna wycieczka po szkole!

Serdecznie zapraszamy do zwiedzania naszej szkoły oraz poznawania jej historii i tajemnic poprzez WIRTUALNY SPACER

Ta wycieczka, zaprowadzi Was do każdej klasy, biblioteki, sali gimnastycznej, na boisko czy nawet do gabinetu Dyrekcji! Będziecie mogli poznać sekrety szkoły, jej historię, zobaczyć wszelakie pomoce naukowe, ktore służą dzieciom każdego dnia.

Projekt będzie rozwijany! W przyszłości pojawią się rónież miejsca przejściowe, stołówka, szatnie czy nawet toalety.

Zalecamy przeglądanie w trybie pełnoekranowym – gwarantuje to najlepsze odczucia wizualne.

Spacer został wykonany przez KBart Krzysztof Bartnik.