SZKOLNE JASEŁKA

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas w którym każdy na chwilę się zatrzymuje i przypomina sobie o tym co jest w życiu najważniejsze. Klasa 2a z radością podjęła się przygotowania występu artystycznego, który miał wprowadzić całą szkolną społeczność w tą wspaniałą i świąteczną atmosferę. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczniów z klas 1-3 możliwe było wspólne zaśpiewanie kolęd i pastorałek co dodatkowo podkreśliło wagę tego wydarzenia jako czasu, który możemy miło spędzić w swoim gronie zanim udamy się na rodzinne i domowe spotkania.
Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia! I mam nadzieję, że w takiej radosnej i ciepłej atmosferze upłyną nam kolejne miesiące w Nowym 2020 Roku.

Teresa Smoleń