"Szkoła pamięta"

Celem inicjatywy jest zorganizowanie działań upamiętniających ważne dla uczniów postaci oraz wydarzenia.

W ostatnim tygodniu nasi uczniowie  włączyli  się w akcję Szkoła Pamięta pod patronatem ministra edukacji. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zbierali do puszki drobne pieniądze na znicze. Zostaną one zakupione i zaniesione przez uczniów kl. 6d na zapomniane groby cmentarza w Nowym Bieżanowie.
Wszystkim bardzo dziękujemy za okazane wsparcie i serce. Dzięki zaangażowaniu wielu dzieci udało się zebrać 162 zł 25 groszy.

Dziękujemy,
opiekunowie SU kl. I-VIII