Święto Niepodległości

,,Przeszłość trwa w terażniejszości, kształtuje postawy w przyszłości. I dlatego musicie pamiętać" to motto apelu, który odbył się w dniu 8.11.19, przygotowany został przez klasy; 6a,7b.
W programie recytowano nostalgiczne wiersze; C.K.Norwida, J.Słowackiego, K.Wierzyńskiego oraz śpiewano pieśni legionowe. Rezprezentacja uczniów wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyło w dniu 11.11.19 w uroczystej Mszy św. oraz Apelu Poległowych pod Pomnikiem Mieszkańców Bieżanowa.
Natomiast 13.11.19  wszyscy uczniowie wysłuchali audycji słowno-muzycznej  pt."Myśli o Polsce i Polakach."
Agata Wojtyło