ŚWIETLICA SZKOLNA ZAPRASZA

W Międzyświetlicowym Konkursie

„Palma Wielkanocna”  organizowanym przez

Szkołę Podstawową z Oddziałami Integracyjnymi  nr 162 w Krakowie

praca wykonana przez uczennicę naszej świetlicy z grupy III

Roksanę Jancik z kl.2a uzyskała wyróżnienie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach!

PALMY WIELKANOCNE- PRACE KONKURSOWE

>>NASZA ŚWIETLICA<< GALERIA

>>ZABAWY ŚWIETLICOWE<< GALERIA

Zajęcia wychowawczo-opiekuńcze na  świetlicy szkolnej organizowane są dla dzieci Rodziców pracujących.

Świetlica jest czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach  7.00 - 17.30

Zapisy uczniów do świetlicy szkolnej w r.szk.2017/18 będą powadzone na podstawie:

1.  Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy;

2.  Zaświadczenia z zakładu pracy Rodziców o zatrudnieniu i  godzinach pracy.

W naszej szkole funkcjonują  grupy świetlicowe, utworzone według wieku dziecka, po to aby dzieci nie czuły się zagubione i mogły rozwijać się stosownie do swoich możliwości. Głównym zadaniem tej świetlicy jest stworzenie warunków sprzyjających harmonijnemu rozwojowi oraz zapewnienie dziecku poczucia bezpieczeństwa.

Zachęcamy i dajemy możliwości do rozwijania dziecięcych zainteresowań, pasji poprzez bogaty zestaw zajęć świetlicowych. Organizujemy zajęcia tematyczne odpowiadające poszczególnym tematom tygodniowym, zajęcia plastyczne , manualne, taneczne, muzyczne, relaksacyjne, teatralne, ruchowe na małej sali gimnastycznej z wykorzystaniem pomocy z programu: ” Radosna Szkoła”, warsztatowe ( warsztaty wielkanocne,  warsztaty doskonalące umiejętności gry w grę „Superfarmer”), sportowe uczące zdrowej rywalizacji, czytelnicze.