SUKCESY

KLASY 1-3

Janna Kenawy uczennica klasy 2b - wyróżnienie w XIII Małopolskim Konkursie Pięknego Czytania

Tomasz Cygan uczeń klasy 2b - II miejsce w konkursie plastycznym "Odblaskowa szkoła".

Maja Jarosińska uczennica klasy 2b - Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Odblaskowa szkoła".

Julia Wójcik uczennica klasy 2b - I miejsce w konkursie plastycznym "Maska karnawałowa".

Zuzanna Harasiuk uczennica klasy 2b- Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Maska karnawałowa"

 

KLASY 4-8

Aurelia Łapka  uczennica klasy 8a zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego

Jan Chmielewski uczeń klasy 8b otrzymał Wyróżnienie w XX Konkursie Poezji Obcojęzycznej.

Konkurs Kuratoryjny z języka angielskiego (etap rejonowy)
1. Jan Chmielewski kl.8b
2.Bartosz Kercel kl.8b

Paweł Grzywna uczeń klasy 8b przeszedł do etapu rejonowego Olimpiady Historycznej.

Michał Putanowicz uczeń klasy 8a przeszli do etapu rejonowego w historycznym konkursie tematycznym "Losy żołnierza i oręża polskiego"

Paweł Grzywna przeszedł do etapu wojewódzkiego w historycznym konkursie  tematycznym "Losy żołnierza i oręża polskiego" .

Konkurs Kuratoryjny humanistyczny - Emilia Kardas uczennica klasy 8a przeszła do etapu rejonowego.

Konkurs polonistyczny dla uczniów klas piątych "Czy znasz swój język ojczysty?".
Laureatami zostali:
Miejsce 1: Gabriela Chwierut, klasa 5 A
Miejsce 2: Mikołaj Kowalski, klasa 5 B
Miejsce 3: Bartosz Kwaśny, klasa 5 B

Szkolny konkurs pięknego czytania w języku angielskim:
1.Patrycja  Stach kl.7a
2.Zofia Golonka kl.8a
3.Estera Gabryel kl.7b
Wyróżnienia:
1.Jan Chmielewski kl.8b
2.Amelia Hajkiewicz kl.6c
3.Justyna Budzowska kl.6d
4.Sara Krzemień kl.8b

Szkolny konkurs plastyczny "Święci - wielcy przyjaciele Pana Jezusa", zorganizowany z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych - 1 listopada 2019 r.
Pierwsze miejsce ex aequo: 
 - Michał Matuszek z klasy 5a za wykonanie wizerunku św. Jerzego
 - Szymon Cieplik z klasy 5d za wykonanie wizerunku św. Krzysztofa

Drugie miejsce ex aequo:
 - Batłomiej Wykręt z klasy 5d za wykonanie wizerunku św. Patryka
 - Tymoteusz Szewc z klasy 5d za wykonanie wizerunku św. Maksymiliana Kolbe

Trzecie miejsce ex aequo:
- Gabriela Rogosz z klasy 5d za wykonanie wizerunku św. Andrzeja
- Damian Dyksa z klasy 5a za wykonanie wizerunku św. Jana Pawła II
- Szymon Bednarz z klasy 5b za wykonanie wizerunku św. Mikołaja
Nagroda dla Oliwii Wójcik z klasy 5d za udział w kokursie "Ubierzmy choinkę dla Jana Pawła II”. Praca Oliwii udekorowała choinkę w Kościele Dolnym Sanktuarium Św. Jana Pawła II w Krakowie. 
Konkurs polonistyczny dla uczniów klas piątych "Czy znasz swój język ojczysty?".

Laureatami zostali:
Miejsce 1: Gabriela Chwierut, klasa 5 A
Miejsce 2: Mikołaj Kowalski, klasa 5 B
Miejsce 3: Bartosz Kwaśny, klasa 5 B

 

 

 

 

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? ROZUMIEM