Strajk Nauczycieli - kolejna informacja -WTOREK 9.04.2019r.

Kraków, 08.04.2019 r.

Rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 111

Informuję Państwa, że ponownie uzyskałam zgodę na zawieszenie wszystkich zajęć  szkolnych we wtorek 9 kwietnia 2019 r.

Tak więc we wtorek dzieci będą znów musiały zostać pod Państwa opieką.

Jednocześnie, rozumiejąc tych spośród Państwa, którzy absolutnie nie mają możliwości zapewnienia opieki, informuję, że dla dzieci, które mimo wszystko zostaną przyprowadzone do  Szkoły, zostaną zapewnione zajęcia opiekuńcze.  Dla uczniów korzystających z obiadów stołówka będzie czynna od 11:00 do 13:00.

Odwołuję również zaplanowany na 9 kwietnia dzień otwarty. Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.

Bernadetta Bochenek