Strajk Nauczycieli - kolejna informacja

Rodzice dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 111

Informuję Państwa, że z uwagi na trwający strajk Pracowników Oświaty zmuszona jestem wystąpić do Organu Prowadzącego o zgodę na zawieszenie zajęć również w dniu 24 kwietnia 2019r .

Jednocześnie, rozumiejąc tych spośród Państwa, którzy  nie mają możliwości zapewnienia opieki, informuję, że dla dzieci, które zostaną przyprowadzone do  Szkoły, będą zorganizowane zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godz. od 7:30 do 15:30.  Dla uczniów korzystających z obiadów stołówka będzie czynna od 11:00 do 13:00. Dziękujemy za wyrozumiałość i współpracę.

Bernadetta Bochenek