ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to piękny moment dla każdego pierwszoklasisty. W tym roku szczególnie długo wyczekiwany. Choć trochę w innej oprawie niż zwykle stał się równie uroczystym i niermiernie ważnym dla uczniów.

Po wypowiedzeniu słów ślubowania, poprzez uroczyste pasowanie pierwszoklasiści zostali włączeni do społeczności szkolnej i od tego momentu mogli się czuć pełnoprawnymi uczniami nasze szkoły- Szkoły Podstawowej nr 111 im. Wojska Polskiego w Krakowie.

Pasowania dokonała dyrektor szkoły, Pani Bernadetta Bochenek.

Na zakończenie uroczystości uczniowie z wielką radością, przy użyciu instrumentów odśpiewali piosenkę „Pierwszaczek”.

Po uroczystości uczniowie udali się do swoich klas i z radością świętowali swój dzień.