Samorząd szkolny

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

Samorząd Uczniowski jest organem szkoły. Tworzą go wszyscy uczniowie, którzy posiadają prawo do działania w szkole i środowisku lokalnym.

Samorząd nadaje naszej szkole wymiar instytucji demokratycznej i obywatelskiej.

Opiekunowie: Jolanta Piasecka,Agnieszka Korpak Perzanowska

Prezydium Samorządu: Karolina Daniel, Marta Leśniak

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

22 września odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie klasy 7d zajeli się organizacją tego wydarzenia. Klasy 4-8 naszej szkoły głosowały na wybranych przez siebie kandydatów. W tym roku wybór był trudny. Kandydaci pięknie i rzeczowo przygotowali swoją kampanię. Ciężko było wybrać lidera. Ostatecznie po przeliczeniu głosów wygrała uczennica kl.8b Karolina Daniel i Marta Leśniak z kl.7a. Opiekunami zostały panie Jolanta Piasecka i Agnieszka Korpak-Perzanowska.

Przed nami dynamiczny rok szkolny. Wyzwań i planów wiele. Mamy nadzieję, że zapału wystarczy. Pobyt w szkole nie będzie się kojarzył tylko z nauką, ale również z miejscem, gdzie wszyscy spędzamy czas w dobrej atmosferze.
Gratulujemy!
A. Korpak-Perzanowska

Dnia 20 lutego 2020r. odbył się kolejny apel Małego Samorządu Szkolnego.

Podczas apelu przypomniano zasady dobrego zachowania w szkole i właściwego wypełniania obowiązków ucznia. Doceniono trud i zaangażowanie uczniów biorących w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.

Nagrodzeni zostali dyplomami i drobnymi upominkami uczniowie, którzy zdobyli bardzo dobre, dobre wyniki oraz wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Alfik.

Nagrody i dyplomy otrzymali uczniowie za przygotowanie pięknych i pomysłowych masek na szkolny bal karnawałowy.

Wszystkim uczniom gratulujemy i zachęcamy do czynnego udziału w rożnych konkursach.

Opiekun Małego Samorządu Szkolnego

Małgorzata Tomczyk