ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

2 IX 2019 r uczniowie naszej szkoły, rozpoczęli nowy rok szkolny 2019/20.Uroczysta inauguracja została zorganizowana w sali gimnastycznej, w której udział wzięli uczniowie klas I-VI, dyrekcja, nauczyciele oraz rodzice.
   Pani dyrektor Bernadetta Bochenek szczególnie serdecznie powitała uczniów klas pierwszych i wręczyła im pamiątkowe wyprawki. Całość uświetnił występ artystyczny, przygotowany przez klasę 3 b. Wszystkim uczniom naszej szkoły, życzymy by nowy rok szkolny obfitował w same szkolne sukcesy i przyniósł wiele niezapomnianych chwil.
                                                                                                                                              G.Grodzińska

W dniu 2 września 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 111 w Krakowie o godz. 10 klasy 5-8 zainaugurowały nowy rok szkolny 2019/2020.

Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor Bernadetta Bochenek witając zebranych uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klasy 5B pod opieką wychowawczyni pani Magdaleny Wrony. Przedstawienie pt. „Był taki wrzesień...”, nawiązywało do 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Scenariusz ukazywał w jaki sposób dzień 1 września 1939 roku zmienił beztroskie, szczęśliwe życie dzieci oraz młodzieży w ból i cierpienie. Wojna odebrała im bezpieczeństwo, marzenia i możliwość nauki. Zmusiła ich do bohaterskich czynów i walki o wolną Polskę!

Mając w pamięci tych młodych bohaterów cieszmy się, że możemy przywitać nadchodzący rok szkolny 2019/2020 w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze.

Niech te nadchodzące miesiące nowego roku szkolnego 2019/2020 będą nie tylko czasem wytężonej pracy, ale przyniosą także ze sobą wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Oby każdy dzień spędzony w szkole będzie dniem owocnym, przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości będzie można jak najlepiej spożytkować.

Magdalena Wrona