Zebranie organizacyjne dla rodziców przyszłorocznych uczniów klas I

W dniu 07.06.2018 r. (czwartek) o godz. 17:00 odbędzie się zebranie informacyjne dla rodziców dzieci z przyszłorocznych klas pierwszych.
Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 111 im. Wojska Polskiego w Krakowie, ul. Bieżanowska 204 informuje, że od 1 marca 2018 r. do 28 marca 2018 r.  prowadzone będą  zapisy do klas pierwszych na rok szkolny 2018/2019. Zapisy dzieci będą odbywać się w formie elektronicznej (serwis rekrutacyjny będzie dostępny dla rodziców pod adresem https://krakow.elemento.pl).

Jednocześnie zapraszamy na Dzień Otwarty naszej szkoły, który odbędzie się 1 marca 2018 r. w godzinach od 14:00 do 18:00. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty szkoły, programu oraz zajęć dodatkowych. W tym dniu w godzinach od 10:00 do 11:30 prowadzone będą również zajęcia otwarte dla grup przedszkolnych.

Serdecznie zapraszamy!

rekrutacja