Projekt "Oczyść atmosferę"

Klasa 4D pod opieką wychowawcy p. Agnieszki Korpak-Perzanowskiej podjęła działania w ramach projektu „Oczyść atmosferę”. Organizatorem jest Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła ” i realizowany na terenie województwa małopolskiego. Projekt jest współfinansowany przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Co jest celem projektu?
Pomimo działań podejmowanych w celu ograniczenia niskiej emisji w Krakowie, stopień zanieczyszczenia powietrza nie ulega poprawie. Brak świadomości problemu powoduje, że ludzie nie biorą odpowiedzialności za swoje działania pogarszające stan powietrza. Celem projektu „Oczyść atmosferę jest przekazanie dzieciom, a za ich pośrednictwem także rodzicom, podstawowych informacji na temat łatwych do zaobserwowania skutków środowiskowych zanieczyszczenia powietrza. Projekt przybliży wszystkim problem, co przełoży się na kształtowanie postaw sprzyjających ochronie środowiska. Nasze działania sprowadzają się do udziału w kilku bezpłatnych warsztatach w pracowni przyrodniczej i w terenie.

Innowacja pedagogiczna z Komputerem w świat arytmetyki

Projekt LALKA ANIMA

INNOWACJA PEDAGOGICZNA- Wychowujemy, uczymy i bawimy się z kostką sportową.

INNOWACJA PEDAGOGICZNA - Przez umysł do serca dziecka-odkrywanie i rozwijanie dziecięcej pasji i zainteresowań.

Program "Mały Mistrz"

Projekt KIK/34 "Edukacja i wdrażanie zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej w przedszkolach, szkołach..." - koordynatorem projektu jest p.Katarzyna Uryasz

Gramy w PIKTOGRAMY - program realizowany przez p.Barbarę Bartnik i p.Teresę Smoleń.

"Od grosika do złotówki"

W roku szkolnym 2013/2014 realizowane są dwa programy własne autorstwa mgr Anny Hesse – Gawędy:

• "Indywidualizacja procesu nauczania w klasach I-III szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Kraków"  REGULAMIN