Góra Grosza
MAŁY RATOWNIK

PROJEKT “WIEM, CO JEM”

"Jestem eko"
„Niesamowity świat higieny jamy ustnej”

Innowacja pedagogiczna z Komputerem w świat arytmetyki

Projekt LALKA ANIMA

INNOWACJA PEDAGOGICZNA- Wychowujemy, uczymy i bawimy się z kostką sportową.

INNOWACJA PEDAGOGICZNA - Przez umysł do serca dziecka-odkrywanie i rozwijanie dziecięcej pasji i zainteresowań.

Program "Mały Mistrz"

Projekt KIK/34 "Edukacja i wdrażanie zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej w przedszkolach, szkołach..." - koordynatorem projektu jest p.Katarzyna Uryasz

Gramy w PIKTOGRAMY - program realizowany przez p.Barbarę Bartnik i p.Teresę Smoleń.

"Od grosika do złotówki"

W roku szkolnym 2013/2014 realizowane są dwa programy własne autorstwa mgr Anny Hesse – Gawędy:

• "Indywidualizacja procesu nauczania w klasach I-III szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Kraków"  REGULAMIN