Projektu Uniwersytet Dzieci w Klasie
Znajdźmy wspólny język
Innowacja pedagogiczna „Okzeszyt dziecięcą droga do sukcesu”
Projekt muzyczny Uniwersytetu Dzieci w klasach drugich
Program KINO ZA BATERIE w klasach 2
Kot w tarapatach projekt w klasach drugich
Jestem eko - projekt ekologiczny w klasach drugich
Zaprogramuj Przyszłość
Góra Grosza
Projekt edukacyjny z zakresu środowiska społeczno-przyrodniczego - Ekologia (Klimatyczna klasa).
Program autorski "Fit&Pilates, czyli odnaleźć harmonię ciała i umysłu” -program realizowany przez p.Magdalenę Wronę
Góra Grosza
MAŁY RATOWNIK
PROJEKT “WIEM, CO JEM”
"Jestem eko"
„Niesamowity świat higieny jamy ustnej”
Innowacja pedagogiczna z Komputerem w świat arytmetyki
INNOWACJA PEDAGOGICZNA- Wychowujemy, uczymy i bawimy się z kostką sportową.
INNOWACJA PEDAGOGICZNA - Przez umysł do serca dziecka-odkrywanie i rozwijanie dziecięcej pasji i zainteresowań.
Projekt KIK/34 "Edukacja i wdrażanie zasad prawidłowego żywienia i aktywności fizycznej w przedszkolach, szkołach..." - koordynatorem projektu jest p.Katarzyna Uryasz
ZASADY ZDROWEGO ŻYWIENIA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU SZKOLNYM
Gramy w PIKTOGRAMY - program realizowany przez p.Barbarę Bartnik i p.Teresę Smoleń.