Rada Rodziców

W celu kontaktu z RADĄ RODZICÓW przy Szkole Podstawowej nr 111 w Krakowie prosimy o wysyłanie wiadomości na adres mailowy :

sp111_rada_rodzicow@googlegroups.com

Jeśli macie Państwo jakieś pytania lub uwagi, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Numer konta do wpłat na Radę Rodziców:

Prosimy w tytule wpłaty podać imię i nazwisko dziecka (dzieci ) oraz klasę.
Po wpłacie na konto RR wydrukować potwierdzenie wpłaty i przekazać je skarbnikowi klasy lub przesłać mailem.

Informujemy, że w roku szkolnym 2017/2018, wysokość wpłaty rocznej na cele realizowane przez Radę Rodziców wynosi: 60zł. Można wpłacać jednorazowo lub ratach - u skarbników klasowych lub przelewem na konto RR. Prosimy o wpłaty najpóźniej do 31 stycznia 2018 roku.
Uwaga NAGRODA: Klasa, która dokona największej wpłaty (liczone proporcjonalnie do ilości dzieci w klasie) otrzyma nagrodę w postaci sfinansowania wyjścia do kina dla całej klasy.

Głównym celem Rady Rodziców na bieżący rok 2017/2018 jest wyposażenie klas pierwszych w szafki uczniowskie oraz dofinansowanie kółek zainteresowań dla dzieci w naszej szkole.

Informujemy, że środki RR zgromadzone w roku szkolnym 2016/2017 zostały  przeznaczone na:
- zakup kompletnego zestawu multimedialnego 5 019,98 zł
- kwota 6 600 zł jest w dyspozycji na zakup brakującego sprzętu, niezbędnego do uruchomienia Dziennika Elektronicznego /planowanego na  II semestr br. szkolnego.

Środki finansowe zgromadzone i wypracowane przez RR w roku szkolnym 2015/2016 – zostały przeznaczone na wykonanie szafek szkolnych dla dzieci w klasach na parterze i 1 piętrze – całkowity koszt tej inwestycji to 20 664 zł. Szczegóły rozliczenia finansowego dostępne u Skarbnika RR.

Projekt sala językowa w SP111 został zakończony !

Nasza Szkoła, dzięki współpracy i zaangażowaniu Rodziców, Rady Rodziców oraz Dyrekcji i Nauczycieli posiada w pełni wyposażoną pracownię językową na 24 stanowiska.
Projekt był podzielony na 2 etapy:
I etap wyposażenia pracowni językowej to wytypowanie sali z zasobów Szkoły, pomalowanie jej oraz montaż kompletnego zestawu interaktywnego
Koszt: 7 200 zł. Realizacja: sierpień 2014
II etap wyposażenia pracowni językowej to montaż specjalistycznych biurek oraz sprzętu: jednostki centralnej dla nauczyciela z modułem interaktywnym, okablowania i słuchawek.
Koszt: 16 350 zł. Realizacja: marzec 2015
7 581,52 zł - zapłacono z funduszu Rady Rodziców (wpłaty na RR + działalność Rady)
2 634,14 zł - zapłacono ze środków Fundacji Rosa (zebranych z 1% podatku)
6 134, 63 zł - zapłacono ze środków otrzymanych z Rady Dzielnicy (wniosek o wsparcie na ten cel został złożony przez RR + Dyrekcję Szkoły)

Prosimy wszystkich Państwa o regularne wpłaty na fundusz Rady Rodziców
oraz o włączanie się w akcje przez nas organizowane.

>>GALERIA1<<

>>GALERIA2<<